Benutzer:EdgarvonSchleck/Teams
- Óscar Mauricio Álvarez (2001)
- Juan Diego Ramírez (2001)
- Daniel Rincón (2001-2002)
- Élder Herrera (2001-2003)
- Marlon Pérez (2001-2003)
- Hernán Buenahora (2003)
- Alejandro Cortés (2001-2004)
- Jairo Hernández (2001-2004)
- Javier Zapata (2001-2004)
- Heberth Gutiérrez (2003-2004)
- Jorge Martínez (2003-2004)
- John Freddy García (2004)
- Hernan Darío Muñoz (2004)
- Álvaro Sierra (2004)
7 UP-Colorado Cyclist / 7 UP-NutraFig / NutraFig-Colorado Cyclist / NutraFig
- Chris Horner (1996)
- Colby Pearce (1998)
- Dominique Perras (1999)
- David Zabriskie (2000)
- Andrew Randell (2001)
- Charles Dionne (2001-2002)
- Óscar Piñeda (2000-2003)
- Hayden Godfrey (2002-2003)
- Greg Henderson (2002-2003)
- Jason McCartney (1999-2000 und 2003)
Atlas-Ambra / Atlas-Lukullus / Atlas Lukullus / Atlas (Radsportteam)
- Krzysztof Ciesielski (2000)
- Tomasz Lisowicz (2000-2001)
- Marek Maciejewski (2000-2001)
- Wojciech Pawlak (2000-2001)
- Robert Radosz (2000-2001)
- Igor Bonciukov (2001)
- Martin Prázdnovský (2001)
- Marcin Sapa (2000-2002)
- Ben Day (2002)
- Tomasz Leśniak (2002)
Amica Chips / Amica Chips-Costa de Almería / Ros Mary-Amica Chips
- Alessio Galletti (1997)
- Wladislaw Bobrik (1997-?)
- Roberto Caruso (1997-?)
- Fausto Dotti (1997-?)
- Michelle Poser (1997-?)
- David Tani (1997-?)
- Maurizio Tomi (1997-?)
- Paolo Voltolini (1997-?)
- Claudio Chiappucci (1998)
- Luca Gelfi (1998)
- Zenon Jaskuła (1998)
- Antonio Tauler (1998)
- Stefano Finesso (1997-1998-?)
- Francesco Arazzi (1998-?)
- Maurizio Molinari (1998-?)
- José Manuel Uria (1998-?)
- Daniele De Paoli (1997-1999)
- Felice Puttini (1998-1999)
- Jewgeni Bersin (1999)
- Stefano Casagranda (1999)
- Antonio Colom (1999)
- Armand de las Cuevas (1999)
- Wjatscheslaw Jekimow (1999)
- Fabio Roscioli (1999)
- Marco Gili (1999-?)
- Emiliano Murtas (1999-?)
- Amilcare Tronca (1999-?)
- Pietro Caucchioli (1999-2000)
- Diego Ferrari (?-2000)
- Witali Kokorin (?-2000)
- Miguel Alzamora (2000)
- Kurt-Asle Arvesen (2000)
- Ivan Basso (2000)
- Mauro Gerosa (2000)
- Ruslan Ivanov (2000)
- Giuseppe Palumbo (2000)
- Oscar Pozzi (2000)
- Filippo Simeoni (2000)
- Michal Kesl (2003-2005)
- Stanislav Kozubek (2003-2005)
- Michal Hrazdíra (2005)
- Martin Bláha (2003-2006)
- Petr Lazar (2003-2007)
- Martin Hačecký (2007)
ASC-Chenco Jeans / ASC-Vila do Conde / Vitória-ASC-RTL
- David Blanco (2002)
- Bruno Pires (2002)
- Sérgio Paulinho (2002-2003)
- Bruno Neves (2002-2004)
- Israel Nuñez (2003-2004)
- Carlos Alberto Carneiro (2004)
- Giovanni Chacón (2005-2006)
- Pedro Fernandes (2005-2006)
- Pedro Costa (2004-2007)
- Ángel Edo (2007)
- Juan Gomis (2007)
- Micael Isidoro (2007)
- Yong Li Ng (2007)
- José Rodrigues (2007)
- Andrew Pinfold (2003)
- Maarten Nijland (1999)
- Paul van Schalen (1999-2000)
- Steven De Neef (2001)
- Stefan van Dijk (2001)
- Corey Sweet (2001-2002)
- Thijs Al (2002)
- Rik Reinerink (1999-2003)
- Bram Schmitz (2001-2003)
- Gerben Löwik (2002-2003)
- Jans Koerts (2003)
- Jeroen Blijlevens (2003-2004)
- Matthé Pronk (2003-2004)
- Allan Bo Andresen (2004)
- Lars Bak (2004)
- Marco Bos (2004)
- Laurens ten Dam (2004)
- Addy Engels (2004)
- Allan Johansen (2004)
- Alain van Katwijk (2004)
Beppi-Pepolim / Pepolim & Irmaos-Ovarense
- Pedro Fernandes (2002-2004)
- Enrique Salgueiro (2003-2004)
- Pablo De Pedro (2004)
- Alexis Rodríguez (2004)
Bianchi Scandinavia / Team Bianchi Scandinavia
- Jonas Ljungblad (2003)
- Jonas Holmqvist (2003-2004)
- Petter Renäng (2003-2004)
- Glenn Bak (2004)
- Kimmo Kananen (2004)
Cafes Baque / Labarca-2 Cafés Baqué
- Francisco Cerezo (2003)
- Aitor Galdós (2003)
- Hernán Buenahora (2003-2004)
- Félix Cárdenas (2003-2004)
- Unai Elorriaga (2003-2004)
- Francisco García (2004)
- Fernando Torres (2004)
- David López (2003-2004)
- Mikel Gaztañaga (2003-2004)
- Ricardo Serrano (2003-2004)
- Francisco Gutiérrez (2003-2004)
- Pedro Arreitunandia (2004)
- Jorge García (2004)
- Heberth Gutiérrez (2004)
- Aitor Pérez (2004)
- David Plaza (2004)
- Gustavo Mario Toledo (2004)
- Félix Cárdenas (2002)
- Crescenzo D'Amore (2002)
- Hernán Buenahora (2002)
- Jairo Hernández (2000)
- Miguel Martinez (2000)
- Pedro Arreitunandia (2001)
- Joaquim Andrade (2001-2002)
- Nelson Vitorino (2001-2002)
- David García (2000-2003)
- Unai Yus (2001-2003)
- Pedro Costa (2003)
Casino Filipino Pro Cycling Team / Pagcor Casino Filipino
- Alfie Catalan (2004)
- Lloyd Lucien Reynante (2004)
- Victor Espiritu (2004-2005)
- Joel Calderon (2005)
- Sherwin Carrera (2005)
- Bernard Luzon (2005)
- Lasse Bøchman (2003)
- Lucas Persson (2003)
- Michael Stevenson (2004)
- Valentino Fois (2000)
- Denis Lunghi (2000-2002)
- Yoshiyuki Abe (2001-2002)
- Alessandro Cortinovis (2001)
- Giosuè Bonomi (2001-2002)
- Matteo Carrara (2001-2002)
- Hidenori Nodera (2001-2002)
- Leonardo Giordani (2002)
- Rafael Nuritdinov (2002)
- Wladimir Smirnow (2002)
Costa de Almería (Radsportteam) / Costa de Almeria (Radsport-Team) / Costa de Almeria (Radsportteam) / Jazztel-Costa de Almeria´/ JazzTel-Costa de Almeria / Paternina-Costa de Almería / Paternina-Costa de Almeria / Costa de Almeria-Paternina / Jazztel-Costa de Almería
- Mario Traversoni (2000)
- Antonio Colom (2000-2001)
- Fabio Roscioli (2000-2001)
- José Antonio Pecharroman (2000-2003)
- José Antonio Garrido (2001-2003)
- Juan Carlos Guillamón (2001-2003)
- Sergei Smetanin (2001-2003)
- Gustavo Mario Toledo (2001-2003)
- Rafael Casero (2002-2003)
- Xavier Tondo (2003)
- Carlos Torrent (2000-2004)
- Pedro Díaz (2001-2004)
- Jorge Ferrío (2002-2004)
- Dermot Nally (2003-2004)
- Mikel Elgezabal (2004)
- David Fernández (2004)
- José Ángel Gómez (2004)
- David Herrero (2004)
- Francisco José Lara (2004)
- Tomasz Leśniak (2004)
- David Clarke (2003)
- Alex Coutts (2003)
- Stephen Gallagher (2003)
- Daniel Lloyd (2003)
- Radek Blahut (2004)
- Tomáš Bucháček (2004)
- Jorge Contreras (2001)
- David McKenzie (2001)
- Dominique Perras (2001)
Mobilvetta Design-Rossin / Mobilvetta Design / Mobilvetta Design-Formaggi Trentini / Formaggi Pinzolo Fiavè-Ciarrocchi Immobiliare / Mobilvetta Design-Northwave / Formaggi Pinzolo / Formaggi Pinzolo Fiave-Ciarrocchi Immobiliare
- Alessandro Bertolini (1999)
- Stefano Faustini (1999)
- Pascal Richard (1999)
- Daniele Righi (1999)
- Alessandro Spezialetti (1999)
- Gorazd Štangelj (1999)
- Guido Trombetta (1999-?)
- Paolo Valoti (1999-2000)
- Filippo Baldo (?-2000-?)
- Francesco Arazzi (?-2000-?)
- Raffaele Bosi (?-2000-?)
- Stefano Faustini (?-2000-?)
- Daniele Gadenz (?-2000-?)
- Domenico Gualdi (?-2000-?)
- Sergei Lelekin (?-2000-?)
- Graziano Recinella (?-2000-?)
- Corrado Serina (?-2000-?)
- Simone Masciarelli (2000)
- Laurent Roux (2000)
- Jewgeni Bersin (2000-2001)
- Michele Gobbi (2000-2001)
- Milan Kadlec (2000-2001)
- Devis Miorin (2000-2001)
- Alberto Ongarato (2000-2001)
- Massimo Strazzer (1999 und 2001)
- Valentino Fois (2001)
- José Jaime González (2001)
- Rodolfo Massi (2001)
- Timothy Jones (2000-2002)
- Saša Gajičić (2002)
- Mario Traversoni (2002)
- Mirko Gualdi (1999-2003)
- Uroš Murn (2001-2003)
- Elio Aggiano (2003)
- Fortunato Baliani (2003)
- Biagio Conte (2003)
- Bo Hamburger (2003)
- Massimiliano Mori (2003)
- Rinaldo Nocentini (2003)
- Luis Felipe Laverde (2002-2004)
- Giuseppe Muraglia (2003-2004)
- Mario Manzoni (1998-2000 und 2004)
- Ivan Quaranta (1999-2000 und 2004)
- Danilo Andrenacci (2004)
- Niklas Axelsson (2004)
- Giuseppe Di Grande (2004)
- Jure Golčer (2004)
- Boštjan Mervar (2004)
- Marco Villa (2004)
- Petr Herman (2002)
- Adam Homolka (2002)
- Patrick Riedesser (2002)
- Juan Carlos Guillamón (1998-2000)
- Nelson Vitorino (1998-2000)
- Krassimir Wassiliew (1998-2001)
- Danail Andonow Petrow (2000-2001)
- Francisco Pérez (2001)
- Hugo Sabido (2001)
- Wassil Kiryjenka (2004)
- Jauhen Sobal (2004)
- Daniel Czajkowski (2004-2005)
- Marek Maciejewski (2004-2005)
- Łukasz Podolski (2004-2005)
- Robert Radosz (2004-2005)
- Petr Herman (2003)
- Adam Homolka (2003-2004)
- Jamie Ball (2001)
- Darren Lill (2001)
- Daniel Spence (2001)
- James Perry (2001)
- Stefano Boggia (2004)
- Mychajlo Chalilow (2004)
- Ákos Haiszer (2004)
- Tamás Lengyel (2004)
- Krzysztof Szczawiński (2004)
- César Quiterio (2005-2006)
- Pedro Fernandes (2006)
- Nuño Marta (2006)
- Renato Silva (2006)
- Dario Andriotto (2000-2002)
- Daniele Righi (2000-2002)
- Eddy Serri (2000-2002)
- Marco Villa (2000-2002)
- Sergei Utschakow (2000-2001)
- Pascal Hervé (2001)
- Mario Manzoni (2001-2002)
- Ivan Quaranta (2001-2002)
- Giuseppe Di Grande (2002)
- Alberto Elli (2002)
- Bo Hamburger (2002)
- Paolo Lanfranchi (2002)
- Paolo Savoldelli (2002)
- Paolo Valoti (2002)
- Russell Downing (2002)
- Brett Lancaster (2002)
- David McKenzie (2002)
- Aaron Olsen (2002)
- Dominique Perras (2002)
- Trent Wilson (2002)
- Wladislaw Borissow (2001)
- Pawel Brutt (2001-2002)
- Sergei Klimow (2001-2002)
- Alexei Markow (2001-2002)
- Alexander Serow (2001-2002)
Jet Fuel Coffee / Sympatico-Jet Fuel Coffee / Jet Fuel Coffee-Vitasoy / Sympatico.ca
- Bruno Langlois (1999)
- Andrew Pinfold (1999)
- Dominique Rollin (2001-2002)
- Ryan Roth (2002-2004)
- Andrew Randell (1999-2000 und 2002-2005)
- Jan Faltýnek (2000-2002)
- Radek Blahut (2000-2003)
- Tomáš Bucháček (2002-2003)
- Artur Krzeszowiec (2003)
- Giuseppe Atzeni (2000)
- Peter Jörg (2000)
- Alexandre Moos (2000)
- Patrick Riedesser (2000)
- Marco Aledia (2003)
- Joseph Chapman (2003)
- Adrian Laidler (2003)
Linda McCartney-Jaguar, Linda McCartney Racing-Jacob's Creek
- Chris Lillywhite (1999)
- Chris Newton (1999)
- Julian Winn (1999)
- Benjamin Brooks (1999-2000)
- Mirko Puglioli (2000)
- Ciaran Power (2000)
- Huw Pritchard (2000)
- Pascal Richard (2000)
- John Tanner (2000)
- Maurizio De Pasquale (?-2000-?)
- Matthew DeCanio (2000-?)
- Emanuele Lupi (?-2000)
- Spencer Smith (?-2000)
- Bjørnar Vestøl (?-2000-?)
- David McKenzie (1999-2001)
- Matthew Stephens (1999-2001)
- Tayeb Braikia (2000-2001)
- Maximilian Sciandri (2000-2001)
- Tom Barras (2001)
- Íñigo Cuesta (2001)
- Brian Kenneally (2001)
- Mark Scanlon (2001)
- Bradley Wiggins (2001)
- Marcel Gono (?-2001)
- Alexei Markow (2003)
- Pawel Brutt (2003-2005)
- Nikita Jeskow (2003-2005)
- Sergei Klimow (2003-2005)
- Alexander Serow (2003-2005)
- Michail Ignatjew (2004-2005)
- Anton Mindlin (2004-2005)
- Nikolai Trussow (2004-2005)
- Dennis Haueisen (2002)
- Karsten Volkmann (2002)
- Christoph Girschweiler (2003-2004)
- Christian Heule (2003-2004)
- Hamish Robert Haynes (2003)
- Andrew Roche (2003)
- Jukka Heinikainen (2002-2003)
- Fredrik Johansson (2002-2003)
- Kimmo Kananen (2002-2003)
- Jussi Veikkanen (2002-2003)
- Roman Kilun (2004-2005)
- Rahsaan Bahati (2005)
- Olexandr Klymenko (2001)
- Krzysztof Jeżowski (2001-2003)
- Tomasz Kiendyś (2001-2003)
- Tomasz Lisowicz (2002-2003)
- Wojciech Pawlak (2002-2003)
- Jaroslaw Rebiewski (2003)
- Marcin Sapa (2003)
Team Moser-AH-Trentino / Team Moser-ah.nl / Moser-ah.nl
- Wouter Mol (2004)
- Wim Botman (2004-2005)
- Floris Goesinnen (2004-2005)
- Juha-Matti Alaluusua (2005)
- Maciej Bodnar (2005)
- Huub Duyn (2005)
- Jenning Huizenga (2005)
Nesebar (Radsportteam) / Koloezdachen Klub Nesebar
- Stefan Christow (2004-2005)
- Georgi Petrow Georgijew (2004-2005)
- Radoslaw Konstantinow (2004-2005)
- Spas Gjurow (2005)
- Hilton Clarke (2001)
Besson Chaussures-Nippon Hodo / Jura Suisse-Nippon Hoddo / Besson Chaussures
- Alexander Botscharow (1999)
- Benoît Luminet (1999)
- Nicolas Dumont (2000)
- Satoshi Hirose (1999 und 2002-2003)
- Takumi Beppu (2002-2003)
- Kazuya Okazaki (2002-2003)
- David O'Loughlin (2002-2003)
- Colby Pearce (2002-2003)
- Jackson Stewart (2002-2004)
- Andrew Bajadali (2003-2004)
- Jonathan Erdelyi (2003-2004)
- Dominique Perras (2004)
- Aaron Olsen (2001)
- Colby Pearce (2001)
- Chris Horner (2002)
- Alex Candelario (2002-2003)
- Michael Creed (2002-2003)
- Svein Tuft (2002-2003)
- David Clinger (2003)
- Jonathan Page (2003)
Radrennteam Graz Merida Arbö / Radrennteam Graz Corratec Arbö / Arbö Merida-Graz
- Hans-Peter Obwaller (2002-2003)
- Michael Pichler (2002-2003)
- Uros Silar (2003)
- Adam Hansen (2003-2004)
- Paul Crake (2004-2005)
Team Rose Versand-Merlin Logistic
- Dennis Haueisen (2003)
- Karsten Volkmann (2003)
- Dennis Haueisen (2004-2005)
- Karsten Volkmann (2005)
- David Loosli (2003)
- Simon Zahner (2003-2004)
- Benjamin Baumgartner (2005)
- Christoph Girschweiler (2005)
- Hubert Schwab (2005)
Saint-Quentin-Oktos-MBK / Saint-Quentin-Oktos / MBK-Oktos / Oktos-Saint Quentin / Oktos / Oktos-Saint-Quentin / Saint Quentin-Oktos-MBK
- László Bodrogi (1999)
- Nicolas Fritsch (1999)
- Eddy Seigneur (1999)
- Cédric Celarier (?-2000)
- Jérôme Desjardins (2000-?)
- Mindaugas Goncaras (?-2000-?)
- Oleg Koslitin (?-2000-?)
- Freddy Ravaleu (?-2000)
- Stéphan Ravaleu (?-2000)
- Saulius Ruskys (?-2000-?)
- Ole Sigurd Simensen (?-2000-?)
- Vincent Templier (?-2000-?)
- Jean-Michel Thilloy (?-2000-?)
- Michał Olejnik (2000 - Stagiaire)
- Anthony Testa (2000 - Stagiaire)
- John Nilsson (2001)
- Ciaran Power (2001)
- Linas Balčiūnas (1999-2000 und 2003)
- Jeremy Hunt (2003)
- Yoann Le Boulanger (2003)
- Yanto Barker (2003 - Stagiaire)
- Sergey Krushevskiy (2002-2004)
- Eddy Lembo (2002-2004)
- Iwajlo Gabrowski (2003-2004)
- Maxim Gurow (2003-2004)
- Andrei Misurow (2003-2004)
- David Boucher (2004)
- Sylvain Calzati (2004)
- Hilton Clarke (2002)
- Jacob Erker (2002-2003)
- Cameron Hughes (2003)
- Gordon McCauley (2003)
- Aaron Olsen (2003)
- Piotr Chmielewski (1999)
- Adam Wadecki (1999-2000)
- Paweł Szaniawski (2000-2001)
- Konrad Czajkowski (2001)
- Richard Faltus (2001)
- Dominique Perras (2001)
- Artur Krzeszowiec (2002)
- Krzysztof Ciesielski (2001-2003)
- Daniel Czajkowski (2001-2003)
- Marek Maciejewski (2002-2003)
- Robert Radosz (2002-2003)
- Julian Dean (1996-1998)
- Charles Dionne (1999)
- Eric Wohlberg (1996-2000)
- Colby Pearce (1996-1997, 1999-2000)
- Marco Aledia (1999-2000)
- Adam Myerson (2004)
- Adam Myerson (2003)
- Hans-Peter Obwaller (2001)
- Fredrik Kessiakoff (2000-2002)
- Petter Renäng (2000-2002)
- Jonas Holmqvist (2001-2002)
- Gustav Erik Larsson (2001-2002)
- Jimmy Hansen (1999-2001)
- Marcus Ljungqvist (2000-2002)
- Allan Bo Andresen (1999-2003)
- Kurt-Asle Arvesen (2001-2003)
- Allan Johansen (2001-2003)
- Michael Reihs (2003)
- Michael Skelde (2003)
- Scott Sunderland (2001-2003)
- Magnus Backstädt (2002-2003)
- Lars Ytting Bak (2002-2003)
- René Jørgensen (2002-2003)
- Jacob Moe Rasmussen (2002-2003)
- Frank Høj (2003)
- Werner Riebenbauer (2003)
- Julian Winn (2003)
- Nathan Dahlberg (1999)
- Stefan Parinussa (1999)
- Sven Biermann (1998-2000)
- Nick Gates (2000)
- Andreas Riedel (2000)
- Corey Sweet (2000)
- Malcolm Lange (2001-2002)
- Rodney Green (2001-2003)
- Jeremy Maartens (2001-2003)
- Darren Lill (2003)
- Neil MacDonald (2001-2004)
- Nicholas White (2001-2004)
- Ian McLeod (2002-2004)
- Daniel Spence (2002-2004)
- Jamie Ball (2003-2004)
- Emile Abraham (2003)
- Davide Frattini (2004)
- Kyle Gritters (2004)
- Gordon McCauley (2004)
- Emile Abraham (2004-2005)
- Aitor Galdós (2004)
- Satoshi Hirose (2004)
- Lukáš Fus (2004-2005)
- Kazuya Okazaki (2004-2005)
- Mariusz Wiesiak (2004-2005)
- Žolt Der (2005)
- Wojciech Dybel (2005)
- Kazuyuki Manabe (2005)
- Eddy Ratti (2005)
- Davide Silvestri (2005)
- Michail Ignatjew (2003)
Trientalis APAC Team / Apac Cycling Team / Apac
- Maint Berkenbosch (2003-2005)
- Folkert de Haan (2003-2005)
Matesica-Abóboda / Matesica Abóboda / Jodofer-Abóboda
- Martín Garrido (1999)
- Unai Yus (1999-2000)
- José Rodrigues (2001)
- Lizuarte Martins (2001-2002)
- Ben Day (2002)
- Matthias Friedemann (2004)
- André Schulze (2004)
- Karsten Volkmann (2004)
- Mathias Jelitto (2003)
- Robert Retschke (2003)
- André Schulze (2003)
- Michael Schweizer (2003)
- Eugen Wacker (2003)
- Vicente Aparicio (1998)
- Andrea Ferrigato (1998)
- Oliverio Rincón (1998)
- Tobias Steinhauser (1998)
- Hernán Buenahora (1998-1999)
- Ángel Luis Casero (1998-1999)
- Daniel Clavero (1998-1999)
- Prudencio Indurain (1998-1999)
- Andrei Sintschenko (1998-1999)
- Sergei Smetanin (1998-1999)
- Gines Salmerón (?-1999-?)
- Elio Aggiano (1998-2000)
- Santiago Blanco (1998-2000)
- Juan Carlos Domínguez (1998-2000)
- Francisco García (1998-2000)
- Pedro Horrillo (1998-2000)
- Juan Miguel Mercado (1998-2000)
- Francisco Cerezo (1999-2000)
- Álvaro González de Galdeano (1999-2000)
- Igor González de Galdeano (1999-2000)
- Iván Parra (1999-2000)
- Víctor Hugo Peña (1999-2000)
- Luis Oran (?-2000)
- Jan Hruška (2000)
- Miguel Ángel Martín (2000)
- Luis Pérez (2000)
Webcor Builders / Webcor Builders Cycling Team / Webcor Cycling Team
- Roman Kilun (2003)
- Lionel Syne (2003)
- Justin England (2004)
- Christopher Horner (2004)
- Ted Huang (2003-2005)
- James Mattis (2003-2005)
- Charles Dionne (2004-2005)
- David Clinger (2005)
- Paweł Szaniawski (2002)
- Marcin Gębka (2002-2003)
- Tomasz Leśniak (2003)
- Phillip Thuaux (2005)
- Samai Samai (2004-2006)
- Wawan Setyobudi (2004-2006)
- Tonton Susanto (2004-2006)
Porta da Ravessa-Bom Petisco / Wurth-Bom Petisco / Porta da Ravessa / Porta da Ravessa-Zurich / Troiamarisco-Porta da Ravessa
- Rui Sousa (1998-2001)
- Joaquim Sampaio (1999-2001)
- Óscar Pereiro (2000-2001)
- Francisco Pérez (2002)
- Danail Andonow Petrow (2002)
- Hugo Sabido (2002)
- David Blanco (2003)
- Hélder Miranda (2002-2004)
- Krassimir Wassiliew (2002-2004)
- Joaquim Andrade (2003-2004)
- Nelson Vitorino (2003-2004)
- Nuño Marta (2001 und 2004)
- Danail Petrow (2004)